Főbb feladatok, munkák

  • Egyedi web és mobilalkalmazás projektekben való részvétel digital product designerként
  • Ügyfelek igényeit és használhatósági szempontokat szem előtt tartva új megoldások keresése
  • Digitális felületek és üzleti folyamatok tervezése
  • User journey-k optimalizálása, finomhangolása
  • Felhasználói kutatások, használhatósági tesztek lebonyolítása
  • Adatok/riportok kreatív módon történő vizualizációja
  • Low-fidelity és high-fidelity wireframek készítése
  • Új design elemek, folyamatok megalkotása és beépítése már meglévő, működő felületekbe
  • Közös gondolkodás és tervezés UX kutatókkal / ügyfelekkel
  • Projektek prezentálása ügyfeleknek és belső meetingeken
  • UX workshopok megtervezése és levezetése
  • Agilis csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • Feladatok delegálása a csapatban dolgozó designerek között
  • Új, hatékony megoldások, technológiák kutatása

Előny

  • Vállalkozóként szerzett tapasztalat
  • Agilis munkamódszerek ismerete
  • Fejlesztőkkel való szoros együttműködésben szerzett tapasztalat
  • Örömöd leled kreatív prezentációk elkészítésében
  • Érdeklõdés más design területek iránt (branding, motion)

Amit kínálunk

  • Szakmailag és emberileg is nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű designer cégnél
  • Folyamatos kihívások, komplex projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (meetupok, workshopok, cégen belüli tudásmegosztás)
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, heti meglepetésnap, tréningek, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is